مزرعه دار مزرعه کوچک خود باشید
تهران
شنبه-جمعه: 11:00 - 17:00

قوانین و مقررات

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مزرعه کوچک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مزرعه کوچک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

شرح قوانین کاربر : 

  • کاربر یا همان استفاده کننده از سایت و یا خریدار, موظف است با مطالعه دقیق جزئیات محصول, با علم کامل محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید و بعد از خریداری محصول مورد نظر حق هیچگونه شکایتی مبنی بر اشتباه در انتخاب محصول نخواهد داشت.
  • قیمت بعضی از محصولات داخل سایت با هم برابر بوده و این به معنی برابری جزئیات محصول نمی باشد و هر محصول دارای تعداد و کشور سازنده و ... مختلف می باشد.
  • روند کاشت و رشد هر محصول متفاوت می باشد و کاربر موظف است در صورت عدم اطلاع از نحوه کاشت و یا برداشت بذر یا محصول خریداری شده, اطلاعات لازم را از مسئول مربوطه (پشتیبانی سایت و متخصص مینی فارم) بپرسد و با اطلاعات کافی اقدام به کاشت و پرورش محصول خریداری شده نماید تا ضرری متوجه زمان و مال خریدار نگردد. و هرگونه سهل انگاری در این مورد متوجه کاربر بوده و مینی فارم مسئولیتی را در قبال عدم اطلاعات کافی کاربر ندارد.
  • کاربر بعد ازر انتخاب محصول می تواند با ورود اطلاعات صحیح مقصد, جهت دریافت محصول خود اقدام نماید و سپس با انتقال خودکار به درگاه پرداخت وجه محصول انتخابی خود را پرداخت کرده و در سریع ترین زمان ممکن محصول خود را تحویل بگیرد.مسئولیت ورود هرگونه مشخصات اشتباه از جمله, نام و نام خانوادگی, شماره تماس, آدرس, کدپستی, شهر و استان, که باعث برگشت محصول به مبداء شود, و یا منجر به پرداخت جریمه از سوی مینی فارم به اداره پست و یا شرکت حمل و نقل کننده مرسوله شود, متوجه کاربر بوده و موظف است مبلغ جریمه پرداخت شده و یا هزینه ارسال مجدد را به مینی فارم پرداخت نماید تا مجدداً بسته با مشخصات اصلاح شده برای کاربر ارسال شود, و کاربر در صورت وقوع موارد فوق که ایراد از سمت کاربر باشد حق هیچگونه شکایتی نداشته و موظف است در روند رفع مشکل با مینی فارم تمام همکاری لازم را داشته باشد.(بدیهی است در صورتی که آدرس و یا مشخصات هنگام ارسال توسط کارمندان مینی فارم به اشتباه وارد شده باشد, تمامی مسئولیت آن با مینی فارم بوده و تا انجام اصلاحات تمامی پیگیری های لازم را حسب بر وظیفه انجام خواهد داد.)
  • زمان ارسال محصولات حداقل 48 ساعت و بسته به موارد پیش آمده احتمالی و یا تاخیر اداره پست و یا ارسال در اواخر هفته یا موارد دیگر ممکن است تا 7 روز کاری زمان ببرد, که مینی فارم تا رسیدن مرسوله شما به مقصد همواره پیگیر  محصول ارسال شده شما خواهد بود.

شرح قوانین سایت (مینی فارم): 

  • مینی فارم یا مزرعه کوچک یا فروشنده, موظف است در ساعات کاری به سوالات مشتریان در اسرع وقت پاسخ دهد. و این پاسخ دهی می تواند در روزهای تعطیل نیز انجام شود که این مورد بسته به سیاست کاری مینی فارم داشته و همیشه ثابت نخواهد بود.
  • مینی فارم موظف است با توجه به نوسانات قیمت, همواره قیمت محصولات را به روز نگه داشته و از ورود قیمت اشتباه خودداری نماید. و در صورت مشاهده قیمت اشتباه آن را سریعاً اصلاح نماید.
  • تمامی محصولات مینی فارم به صورت پک شده توسط شرکت می باشد و مینی فارم هیچگونه دخالتی در روند بسته بندی محصولات نداشته و ندارد.
  • مینی فارم موظف است تا رسیدن بسته ارسالی به دست خریدار, پیگیر وضعیت بسته بوده و از صحت روند اجرایی اطمینان حاصل نماید و در صورت ایجاد مشکل , مورد مربوطه را به خریدار اطلاع دهد تا کاربر سایت در جریان تاخیر در رسیدن مرسوله خود قرار بگیرد.

تمامی قوانین فوق می تواند در هر لحظه توسط مدیر سایت مینی فارم تغییر کرده و یا اضافه شود, و کاربر موظف است با بررسی سایت همواره از قوانین و مقررات سایت مطلع بماند.